
Aqua Splash Niacinamide Hydrating Essence with Spirulina
Č. 4 Hydratační esence s Multi molekulární KH a Niacinamidem - Aqua Splash
Yage sada vzorků našich bestsellerů
Pečlivě sestavená sada obsahuje tonikum, hydratační esenci, denní a noční sérum a noční pleťový olej. Tato kolekce vám umožní vyzkoušet 5 klíčových produktů Yage. Baleno v kartonové obálce.
Sada obsahuje:
ROSE KISS, bambusové tonikum se stříbrem a probiotiky, 1ml
AQUA SPLASH, hydratační esence s fermentovanou kyselinou hyaluronová a vitaminem C, 1ml
HELLO BEAUTIFUL, liftingové sérum s kolagenem a peptidy, 1ml
TWINKLE STAR, exfoliační ovocné sérum pro prozářenou pleť, 1ml
SLEEPING BEAUTY, intenzivní noční pleťový olej, 1 ml
Produkty — Tato kolekce vám umožní vyzkoušet 5 klíčových produktů Yage.
Balení — Baleno v kartonové obálce.
Rituál — aplikace: 3. Tonikum používejte každé ráno a večer po ošetření pleti jemným gelem Velvet Touch či po jemném peelingu Tourmaline and Neroli.
ROSE KISS bambusové — ROSE KISS, bambusové tonikum se stříbrem a probiotiky.
Včetně DPH · Doprava zdarma od 2 500 Kč
Tato kolekce vám umožní vyzkoušet 5 klíčových produktů Yage.
Baleno v kartonové obálce.
aplikace: 3. Tonikum používejte každé ráno a večer po ošetření pleti jemným gelem Velvet Touch či po jemném peelingu Tourmaline and Neroli.
ROSE KISS, bambusové tonikum se stříbrem a probiotiky.
3. Tonikum používejte každé ráno a večer po ošetření pleti jemným gelem Velvet Touch či po jemném peelingu Tourmaline and Neroli. Jemně vklepejte tonikum do pleti. Zhluboka se nadechněte a vnímejte laskavost rostlinné říše, která kromě očisty vaší pleti také projasňuje mysl a celkově uvolňuje. Dál pokračujte s hloubkovou hydratací pomocí esence Aqua Splash.
4. Hydratační esence je základ aktivní péče Yage. Je určena k hloubkové hydrataci a snižuje poškození pleti volnými radikály. Používejte na čistý obličej každé ráno a večer po harmonizujícím toniku Rose Kiss. Naneste malé množství esence na celý obličej. Pokračujte aplikací séra a následně použijte pleťový olej. Tip: Smíchejte esenci, sérum a pleťový olej v dlani a aplikujte přímo na pleť.
5. Používejte ráno a večer na pleť ošetřenou tonikem Rose Kiss a hydratovanou esencí Aqua Splash. Ideálně když je pleť ještě trochu vlhká, jemně vmasírujte do pokožky lehkými pohyby směrem nahoru. K docílení ještě lepších výsledků sérum smíchejte s pár kapkami pleťového oleje dle vlastního výběru. Tím si vytvoříte svůj jedinečný krém určený přesně pro vaši pleť.
6. Pleťový olej používejte každý večer po obvyklém očištění pleti. Jemným krouživým hlazením rozetřete pár kapek oleje po celé tváři, krku a dekoltu. Lze použít samostatně nebo po hydrataci esencí Aqua Splash. Pokud olej před nanesením smícháte se sérem Hello Beautiful, účinky budou ještě intenzivnější.
Výrobce
Yage organics s.r.o.
Šmeralova 130/5, Bubeneč, 170 00 Praha 7, Česká republika
eshop@yageorganics.com100% přírodní
Bez parabenů a sulfátů
Cruelty-free
Netestováno na zvířatech
Certifikováno
Bio & organické certifikáty
Udržitelné
Ekologické balení
Hodnoty, podle kterých vybíráme náš sortiment. Konkrétní certifikace se mohou u jednotlivých produktů lišit — najdete je v popisu výrobku.
Zatím bez recenzí
Buďte první, kdo se podělí o zkušenost s tímto rituálem.

Č. 4 Hydratační esence s Multi molekulární KH a Niacinamidem - Aqua Splash

Č. 6 Noční olejové sérum s retinolem proti vráskám - SLEEPING BEAUTY

Č. 5 Liftingové sérum s kolagenem a peptidy - Hello Beautiful

Č. 1 Šetrný Saténový Mycí gel s rakytníkem - Velvet Touch