Novinky na blogu

Aloe Vera , zázračná rostlina?

Aloe vera rostlina byla používána po celém světě po celá staletí a byla dobře známa pro své zkrášlující a léčivé vlastnosti. Starověké Řecko objevilo rostlinu Aloe Vera pro své obnovující a léčebné vlastnosti, zatímco Egypťané ji nazvali "rostlinou nesmrtelnosti". Egyptské královny Kleopatra a Nefertiti byly známé tím, že pravidelně používaly rostliny aloe, aby
Read more

Světu vládnou plnovousy!

Když jsem někde viděla vousatého chlapa, hned si říkám-hipster! Těžko říct, kde se tahle móda vzala, ale každopádně má styl. Plnovous z nevýrazného muže dokáže udělat pořádného fešáka. V nás ženách to zřejmě nějak vyvolává dojem pravého muže a mužnosti a proto se nám takto upravení muži tolik líbí.
Read more

Nemám čas a nemám peníze….. aneb krása a zdraví bez kompromisů

Všechny chceme být krásné. Vlasy, nehty a pleť jsou nejčastěji ukazatelé našeho zdraví a psychické pohody. V dnešní uspěchané době, kdy má žena spoustu rolí (matka, milenka, výkonná v práci, sexy, zajišťující teplo domova atp.), občas zapomínáme, že pokud chceme jako závodní kůň běhat, musíme se nejprve o sebe jako o závodního koně starat. Už to není, jako když nám bylo 17 let, stačily 2 hodiny spánku a jídlo se neřešilo.
Read more

Metoda čistění pleti olejem (OCM)

Už jste o ní slyšeli? Je to jednoduché, levné, skvělé pro vaši pokožku a šetrné k životnímu prostředí! Použití olejů k čištění pokožky může znít trochu divně, ale tato metoda je fantastický přirozený způsob, jak získat čistou pleť, která vypadá zářivé a zdravě. Čištění pleti kvalitně zpracovanými organickými oleji je zvláště vhodné pro ty, kteří bojovali s problematickou pletí. Pomůže vyvážit pokožku a obnovit její přirozené zdraví, zmírňuje mnoho problémů kůže, jako je suchá kůže, mastná pleť, akné a černé tečky.
Read more
Souhlasím

Tyto stránky používají cookies