Dětský zubní kartáček PearlBar Zvětšit

Ďetský zubní kartáček PearlBar

PearlBar

Novinka!

To nejlepší pro naše nejmenší! Kartáček s aktivním uhlím výborně desinfikuje, váže na sebe nečistoty a jemně čistí. Tvarově je kartáček uzpůsoben dětem tak, aby se dostal i mezi zuby a důkladně vyčistil.

  • Štětiny kartáčku obsahují aktivní uhlí.
  • Aktivní černé uhlí účinně bělí zuby, má antibakteriální účinky.
  • Absorbuje nečistoty na zubní sklovině a zanechává ji hladkou a lesklou.

Více informací

249 Kč

s DPH

Doprava nad 2000 Kč zdarma!

Kvalitní péče o zákazníky!

Objednávky do 12h

expedujeme okamžitě!

Na Slovensko od nákupu 600,-Kč

poštovné pouze 90,-Kč.

Luxusní produkty

té nejvyšší kvality!

Chybí 2 000 Kč do dopravy zdarma.

PEARLBAR - přírodní zubní kartáčky

Pearlbar je australská značka ústní péče a odborník na bělení, je to značka zamilovaná do naší planety, která se stará o životní prostředí. Ekologie a láska k přírodě jako přední hodnota určuje směr a činnost celé společnosti. Přírodní zubní kartáčky jsou toho důkazem.

V ČEM JSOU ZUBNÍ KARTÁČKY PEARLBAR JEDINEČNÉ?

Zažij pocit bílých zubů!!! Štětiny zubních kartáčku obsahují aktivní uhlí. Aktivní uhlí se vyznačuje schopností pohlcovat široké spektrum mikro- a makromolekulárních látek. Aktivní černé uhlí účinně bělí zuby, má antibakteriální účinky, absorbuje nečistoty na zubní sklovině a zanechává ji hladkou a lesklou. Aktivní uhlí inhibuje růst bakterií a udržuje svěží dech. Chrání proti tvorbě zubního kamene a normalizuje pH slin.

Hippokrates, řecký lékař považován za otce přírodních léků, používal aktivní uhlí k léčbě mnoha pacientů. Aktivní uhlí nazývali černou magií pro jeho barvu a léčebné schopnosti. Starověcí Egypťané používali aktivní uhlí stejně jako Indiáni. Vyrábí se z dřeva, rašeliny, hnědého uhlí, černého uhlí a ořechové (kokosové) skořápky.

Naše bambusové zubní kartáčky jsou 100% odbouratelné a 100% ÚŽASNÉ. My víme, že i Vám záleží na naší planetě a naše ekologicky odbouratelné přírodní zubní kartáčky přináší tolik potřebnou úlevu od plastů.

Vydrží jako běžný kartáček 1-3 měsíce.

BAMBUS

Jako přirozeně nejrychleji rostoucí rostlina na planetě obsahuje látku zvanou bambusový-kun, která je přirozeně antibakteriální a antimikrobická. To znamená, že bambus má přirozenou ochranu proti škůdcům a plísním, a proto při jeho pěstování není potřeba používat ani pesticidy ani hnojiva. Tímto je vyloučena velká část nežádoucích chemických reziduí v konečném bambusovém produktu - rukojeti kartáčku Pearlbar.

AU NATURALE - PŘÍRODNÍ ZUBNÍ KARTÁČKY

PearlBar věří v sílu přírodních alternativ. Vzhledem k tomu, dřevěné uhlí je jedním z nejlepších čisticích prostředků přírody, využili jsme jeho síly a napustili jim štětinky našich kartáčků. To je důvod, proč Pearlbar přináší perfektně čisté a bílé zuby, než kterýkoli jiný zubní kartáček.

Až Vám zubní kartáček doslouží, můžete kartáček vyhodit někde v přírodě a ta ho rozloží.

PODPORA EKOLOGIE

Měli bychom zmínit, že rádi vracíme něco nazpět? Věnujeme 10% všech tržeb na naše oblíbené charity a ekologické projekty. Pokud se rozhodnete jít vstříc ekologické volbě a odpovědnosti za životní prostředí a využít našich PearlBar kartáčků, podílíte se na tom s námi. Děkujeme!

Napiš recenzi

Ďetský zubní kartáček PearlBar

Ďetský zubní kartáček PearlBar

Souhlasím

Tyto stránky používají cookies