Vápník - Doplněk stravy - Wholefood Zvětšit

Vápník - Doplněk stravy - Wholefood

Novinka!

Tato inovativní směs vápníku s kombinací vitamínů a minerálů z celých potravinových prášků dosahuje daleko lepší vstřebatelnost, což snižuje potřebu vysokých dávek.

Citrát vápenatý má nejvyšší rychlost absorpce a zároveň je šetrný k zažívacímu ústrojí.
Tato směs obsahuje Vitamin D(exkluzivní VitaShroom D® je prášek z doplňků vitaminu D2 na bázi hub) a vitamín K2(MenaQ7® je jediný klinicky ověřený, patentovaný vitamin K2 jako MK-7), které přispívají ve správném využití vápníku v těle a odstranění z míst kam nepatří. Vitamín K2 zásadně ovlivňuje metabolismus vápníku a působí synergicky s vit. D, přispívá k normálnímu proudění krve, pomáhá udržovat cévy, zuby a kosti zdravé.


Rostlinná receptura celostní potraviny ke zvýšení absorpce v těle. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Obsah balení - 60 kapslíFushi přírodní produktyVíce informací

445 Kč

s DPH

Doprava nad 2000 Kč zdarma!

Kvalitní péče o zákazníky!

Objednávky do 12h

expedujeme okamžitě!

Na Slovensko od nákupu 600,-Kč

poštovné pouze 90,-Kč.

Luxusní produkty

té nejvyšší kvality!

Chybí 2 000 Kč do dopravy zdarma.

Vápník - Doplněk stravy - Wholefood s vitamínem D a K2 + prášek z kapusty a fíků

Pro mnohé z nás by nejznámější formou vápníku byly mléčné výrobky. Existuje však spousta různých rostlinných zdrojů, ze kterých můžete získat svůj denní příjem vápníku. Přidávají se také prášky na celé potraviny, prášek z kapusty a fíků a vitamin K2, který je zodpovědný za vhánění vápníku do kostí.

Fíky mají přirozeně vysoký obsah vápníku a také obsahují hořčík, mangan, měď, draslík, vitamín K a vitamín B6. Kale je jednou z nejvíce výživných látek s vysokým obsahem živin, obsahuje silné antioxidanty a navíc má extrémně vysoký obsah vitamínu C, který zvyšuje vstřebávání železa v těle.

Vitamin K2 podporuje akumulaci vápníku ve vašich kostech a zubech. Pro metabolismus vápníku pracují vitamin D a K společně a oba hrají velmi důležitou roli. Vitamin K reguluje vápník ve vašem těle podporou kalcifikace kostí a aktivací osteokalcinu, proteinu, který podporuje akumulaci vápníku ve vašich kostech a zubech.

MenaQ7® je optimální vitamin K2

Tato směs obsahuje K2, menachinon, který je mnohem vzácnějším zdrojem, který se vytváří bakteriální fermentací a nachází se ve fermentovaných potravinách, jako je natto, miso a zelí, které jsou velmi prospěšné pro střeva a jsou vynikajícími probiotiky.

MenaQ7® je jediný klinicky ověřený, patentovaný vitamin K2 jako MK-7, který je dnes na trhu k dispozici. Odrůdy MenaQ7® splňují požadavky stále rostoucího globálního trhu s produkty zdravotnických řešení a jsou vhodné pro vegany a vegetariány bez lepku, mléčných výrobků, sóji a dalších známých alergenů.

MenaQ7® dnes uspokojuje rostoucí celosvětovou poptávku po vysoce čistém, stabilním a dobře prozkoumaném vitaminu K2 jako MK-7 a je nabízena jako přirozeně fermentované přísady z cizrny (MenaQ7® Natural MK-7)

Kromě toho, že MenaQ7® je vyráběn tak, aby splňoval ty nejpřísnější standardy zabezpečování kvality a vydělával nejvyšší certifikace v oboru, byla inovace pohánějící značku uznána v roce 2015, kdy MenaQ7® PURE (nyní známý jako PharmaPure MK-7) získal NutrAward za Best Functional Ingredient ”na Natural Products Expo West / Engredea, největší veletrh věnovaný průmyslu přírodních produktů.

VitaShroom D® je prášek z doplňků vitaminu D2 na bázi hub

Houby reagují na světlo podobným způsobem jako lidské tělo přeměnou slunečních paprsků na vitamin D. Výzkum zjistil, že příjem vitaminu D2 z hub pěstovaných pod UV světlem byl stejně účinný jako příjem stejného aktivního množství vitaminu D3 ve formě doplňků. Vitashroom D ® je vynikajícím zdrojem vitaminu D2 vhodným pro vegany. Je také dobrým zdrojem dalších živin, jako je riboflavin, niacin a měď. Vitamin D je rozpustný v tucích a je obtížné jej získat ze stravy, zejména pro ty, kteří konzumují malé nebo žádné živočišné produkty.

VitaShroom D®, exkluzivní prášek vitaminu D2 CCL, je 100% odvozen z hub pěstovaných v Evropě pod UV zářením pouze pro společnost Cambridge Commodities, která poskytuje plně sledovatelný zdroj. Podobně jako u lidí mohou houby produkovat vitamin D v kůži v reakci na vystavení UV záření. VitaShroom D® neobsahuje žádná plniva, plnidla ani jiné pomocné látky, což z něj činí čistou přísadu do etiket. S 7500 IU aktivního vitaminu D na gram produktu je množství potřebné k získání 100% RI (5 µg / 200 IU) pouze 26,7 mg VitaShroom D®.

Vápník je důležitý pro:

• Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
• Vápník přispívá k normální srážení krve
• Vápník je potřebný pro udržení normálních kostí a zubů.
• Vápník přispívá k normální neurotransmisi
• Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů
• Vápník přispívá k normální funkci svalů


Suplementace vápníku je důležitá pro vegany, intoleranci laktózy, stravu s vysokým obsahem bílkovin nebo sodíku a zažívací nebo kosterní poruchy. Citrát vápenatý je nejvíce biologicky dostupnou formou vápníku a ukázalo se, že je lépe absorbován staršími lidmi s nižší žaludeční kyselinou.

Dávkování Vápníku doplňku stravy:

2 kapsle denně s jídlem a vodou nebo podle pokynů lékaře / nutričního terapeuta.
Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku.

Upozornění:
Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se pro těhotné nebo kojící ženy.

Úložný prostor:
Chraňte před slunečním zářením a teplem na chladném tmavém místě a mimo dosah dětí.

Složení Vápník - Doplněk stravy - Wholefood s vitamínem D a K2 + prášek z kapusty a fíků

Ingredients:

Hydroxypropylmethylcelulóza (zeleninová tobolka), citrát vápenatý (tetrahydrát), min. 97,5-100,5% (20,55 - 21,18% Ca), kale prášek (Brassica Oleraea L) *, fíkový prášek (Ficus Carcia) *, vitamin K2 MK7 (MenaQ7) Přírodní prášek 2 000 ppm MCC) Menachinon 7, Vitashroom D

* Fushi Fresh Ground®, 100% čisté

Vápník K2 D

Bez:
Plniva • Pojiva • Lepek • Pšenice • Laktóza • Konzervační látky • Umělé barvivo • Kvasnice • Cukr • Testování na zvířatech

Složení Vápník - Doplněk stravy - Wholefood s vitamínem D a K2 + prášek z kapusty a fíků

Ingredients:

Hydroxypropylmethylcelulóza (zeleninová tobolka), citrát vápenatý (tetrahydrát), min. 97,5-100,5% (20,55 - 21,18% Ca), kale prášek (Brassica Oleraea L) *, fíkový prášek (Ficus Carcia) *, vitamin K2 MK7 (MenaQ7) Přírodní prášek 2 000 ppm MCC) Menachinon 7, Vitashroom D

* Fushi Fresh Ground®, 100% čisté

Vápník K2 D

Bez:
Plniva • Pojiva • Lepek • Pšenice • Laktóza • Konzervační látky • Umělé barvivo • Kvasnice • Cukr • Testování na zvířatech

Napiš recenzi

Vápník - Doplněk stravy - Wholefood

Vápník - Doplněk stravy - Wholefood

Souhlasím

Tyto stránky používají cookies