Calmaid - emoční, fyzický stres a spánek Zvětšit

Calmaid - emoční, fyzický stres a spánek

Novinka!

Wholefood Calmaid je moderní receptura obsahující jedinečnou směs živin, která pomáhá podporovat nervový systém.
Speciálně vyvinuté s komplexní směsí 8 vitamínů B, včetně thiamin (B1), riboflavinu (B2), niacinu (B3), vitamínu B6, B7, B9 a B12, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a snižují únavu a únavu. Hořčík přispívá k normální činnosti nervového a psychologického systému.

S přídavkem vápníku, esenciálních aminokyselin a přírodního adaptogenu Tulsi, také známého jako „svatá bazalka“, je calmaid z celých potravin dokonalým synergickým vzorcem pro lidi, kteří mají rušný a náročný životní styl.

  • Svatá bazalka přidána pro své adaptogenní vlastnosti.
  • Vitaminy skupiny B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Minerály hořčík, vápník, draslík.
  • Esenciální aminokyseliny pro výživu těla.

Obsah balení - 60kapslíFushi přírodní produkty pro krásnu a zdravíVíce informací

450 Kč

s DPH

Doprava nad 2000 Kč zdarma!

Kvalitní péče o zákazníky!

Objednávky do 12h

expedujeme okamžitě!

Na Slovensko od nákupu 600,-Kč

poštovné pouze 90,-Kč.

Luxusní produkty

té nejvyšší kvality!

Chybí 2 000 Kč do dopravy zdarma.

Calmaid - emoční, fyzický stres a spánek

Co obsahuje Calmaid od Fushi:

Ayurveda klasifikuje svaté bazalku jako 'Rasayana': bylina, která vyživuje růst člověka na dokonalé zdraví a podporuje dlouhý život.
Adaptogenní bylinky jsou obrovské spojenci pro nás v dnešním zaneprázdněním, ohromeném a přetaženým světem.
Tulsi pomáhá tělu vyrovnat s mnoha různými stresy každodenního života.

„Tulsi“ je název pro jednu z nejznámějších ájurvédských bylin bazalku posvátnou (Ocimum sanctum), která podporuje imunitní systém, srdce, vitalitu. Chrání před stresem, má antioxidační účinky. Tradiční i moderní medicína oceňuje mnoho pozitivních dopadů na lidské zdraví. Jedná se o silný antioxidant, blahodárně působí na trávicí trakt, snižuje hladinu krevního cukru, zvyšuje vitalitu a navozuje fyzickou pohodu. Velmi účinná je také na snižování horečky.

Do skupiny vitaminů B se řadí celkem osm vitaminů, pro které se používá souhrnné označení B-komplex. Jedná se o vitaminy rozpustné ve vodě a jsou klíčové v energetickém metabolismu. Velmi často se objevuje názor, že jejich suplementace vede k nežádoucímu vzestupu hmotnosti. Opak je pravdou, redukční dieta je spjata se zvýšenou potřebou vitaminů B skupiny, zejména pokud je součástí i pravidelný pohyb. Vitamíny B jsou obzvláště důležité pro náš lidský organismus. Různorodé vitaminy B jsou důležité zejména pro nervový systém, metabolismus, sliznici a kůži. Všechny vitamíny B tvoří jednu skupinu, která společně plní metabolické úkoly v těle.

Thiamin (nebo-li vitamín B1) je nepostradatelnou součástí výživy. Thiamin se v lidském těle neukládá a jeho zásoba vydrží jen na 4-10 dní. Proto musí být stále přítomen v potravě. Při velké fyzické námaze a při stresu potřeba vitamínu B1 stoupá. Pití kávy a velkého množství čaje snižuje množství vitamínu B1 v těle. Thiamin má řadu biologických funkcí: Thiamin přispívá k normální činnosti nervové soustavy Thiamin přispívá k normální psychické činnosti Thiamin přispívá k normální činnosti srdce Thiamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Riboflavin (vitamin B2) je významnou látkou, která přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. V organismu vykazuje antioxidační aktivitu. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Uplatňuje se při metabolismu železa v krvi a pomáhá k udržení normálních červených krvinek. Má vliv na kvalitu pokožky a zraku. Zvýšenou potřebu mají ženy užívající antikoncepci, adolescenti, starší lidé a lidé se sníženým příjmem mléčných produktů.

Niacin (vitamin B3) spolupůsobí při tvorbě energie v buňkách. Ovlivňuje metaboslismus tuků a cukrů. Také díky němu máme zdravou čistou pokožku a funguje nám správně nervová soustava, srdce a trávicí systém. Pomáhá snižovat hladinu krevního cukru na normální hodnoty a v neposlední řadě má vliv na kvalitu duševní činnosti. Vysoké dávky niacinu, až 3 gramy za den, se předepisují při léčbě schizofrenie. Dále pomáhá udržovat zdravý mozek a nervové buňky. Zmírňuje stavy úzkostí, nespavost a deprese.

Název (vitamin B5) kyseliny pantotenové je odvozený od řeckého slova “pantos – tj. všudypřítomný“. Vyskytuje se totiž ve všech tkáních našeho těla a její funkce je nezastupitelná. D Pantothenát vápenatý je syntetická látka vyrobená z kyseliny pantothenové . Vitamin B-5 je jedním z osmi vitamínů B a základní živiny Vaše tělo používá k vytváření energie a rozkládání sacharidů a tuků. Vaše tělo vyžaduje vitaminy komplexu B včetně B-5 pro provádění mnoha nervových funkcí systému. Lékaři také předepisují pantothenát dní vápenatý jako léčba akné a ranní ztuhlosti spojené s revmatoidní artritidou. Kyselinu pantotenovou potřebuje náš také k organismus pro udržení správné komunikace mezi mozkem a nervovým systémem a k tvorbě určitých stresových hormonů. Kyselina pantotenová se používá i jako podpůrná léčba při odvykání kouření.

Vitamín B6 (pyridoxin) je společné označení pro tři sloučeniny odvozené od organické aromatické sloučeniny, látky pyridin.
Nejčastěji lidé sahají po vitaminu B6 v kombinaci s hořčíkem kvůli podpoře normální psychické činnosti a funkci nervové soustavy. Ve stresovém období, kdy vás čeká příliš mnoho úkolů, oceníte i snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B6 je důležitým kofaktorem v řadě (přibližně stovce) enzymatických reakcí a účastní se mj. metabolismu sacharidů (glukózy), tuků a aminokyselin.

Biotin (vitamin B7) ze skupiny vitaminů B. Biotin patří do skupiny vitagenů, což jsou látky, které našemu tělu slouží jako zdroje energie a stavebního materiálu. Je součástí mnoha živých buněk, odtud tedy i jeho název. Málo známý "vitamín krásy", neboli vitamín H, biotin či vitamín B7 je životně důležitý vitamín, který má v těle řadu funkcí. Zasahuje do metabolismu cukrů, tuků i aminokyselin. Je důležitý pro vznik energie v těle a zpracování odpadních látek. Hraje roli i v přenosu oxidu uhličitého a pro udržení stálé hladiny krevního cukru. D-biotin je přirozeně se vyskytující, biologicky aktivní forma biotinu B vitamínu B.

Vitamín B9 kyselinu listovou potřebujeme spolu s vitamínem B12 při krvetvorbě, bez ní by byla poškozena tvorba červených krvinek. Dále je důležitá v procesu buněčného dělení a tvorbě nukleových kyselin, nositelů genetické informace. Je nezbytná pro správný růst a vývoj plodu. A nefungovala by nám bez ní pořádně nervová soustava.

Vitamín B12 je pro organismus důležitý, protože se podílí na tvorbě červených krvinek. Poradíme, odkud ho získat, jaká je denní dávka a kdo by ho měl doplňovat do stravy.
Vitamín B12 má v těle několik funkcí - nejznámější je jeho účast na tvorbě červených krvinek, nezbytný je také pro funkci nervového systému a tvorbu buněčných membrán. Bez vitamínu B12 jsou červené krvinky příliš veliké a nedokážou správně plnit svou funkci - předávat kyslík buňkám.

Cholin patří mezi vitaminy skupiny B. Je základním stavebním kamenem acetylcholinu, který patří mezi základní neurotransmitery. Takto jsou nazývány látky přenášející vzruchy mezi našimi nervovými buňkami. Nedostatek právě tohoto přenašeče je spojován s některými nemocemi, například se vznikem Alzheimerovy choroby a jiných psychiatrických onemocnění provázených poruchami paměti, jak krátkodobé, tak i dlouhodobé. Právě z tohoto důvodu může příjem cholinu v potravě či v doplňcích stravy zvýšit hladinu acetylcholinu a tím i zlepšit paměť.

Inositol je pro tělo nezbytný.
Je součástí našeho srdce, svalů, kostí, mozkových buněk i pohlavních orgánů. Nachází se ve všech buněčných membránách v těle. Nejvyšší koncentrace je v mozku.
Inositol je cyklický alkohol, který je v lidském těle syntetizován z glukózy. Jeho nejvyšší koncentraci najdeme v mozku, kde hraje důležitou roli při tvorbě neurotransmiterů a některých steroidních hormonů spojených s jejich receptory. Podílí se rovněž na osmoregulaci a jde o důležitý stavební kámen některých fosfolipidů. V mnoha případech je jeho funkce spjata s vitaminem cholinem.
Inositol je zařazován do skupiny vitamínů B, i když patří mezi méně známé vitamíny z této skupiny. Patří mezi vlákniny. Inositol je též známý pod názvem vitamin B8.
Vyskytuje se v buněčných membránách, a tudíž hraje důležitou pozitivní roli při udržení jejich celistvosti. Uvádí se, že inositol má i zklidňující účinek. Podání přípravku je proto vhodné u osob oslabených častými stresovými situacemi (například po prodělaném dlouhodobém onemocnění, operaci apod.)
Jeho účinek byl podrobně zkoumán v souvislosti s ženskou plodností a podporou při problémech v této oblasti, zejména v souvislosti se syndromem polycistických ovarií.
Souvisí s hormonální rovnováhou, plodností a funkcí rozmnožovací soustavy u žen. Kyselina listová jeho účinky posiluje a používá se i jako podpora před a po začátku těhotenství. Mimo oblast reprodukce byly účinky myo-inositolu zkoumány i v souvislosti s podporou při duševních onemocněních a depresích.

Hořčík je nezbytný pro správné fungování mnoha systémů těla. Pomáhá udržovat správnou svalovou funkci, podporuje nervový systém, pomáhá v tvorbě tkáně a pomůcky v produkci energie. Hořčík je pro sportovce naprosto nepostradatelným a zřejmě i nejdůležitějším minerálem. Jeho vlastnosti souvisejí se stovkami procesů, které v těle probíhají. V prvé řadě jde o tvorbu buněčné energie, fungování nervové soustavy, fungování svalů, budování svalové hmoty a mnoha dalšími ději. Bez dostatečné hladiny hořčíku v těle by vůbec nebylo možné podávat intenzivní fyzický výkon. Po pár minutách námahy by jej totiž ukončily silné křeče, při extrémní námaze pak poškození svalové hmoty a podobně. Proč volit bisglycinát hořečnatý. Bisglycinát hořečnatý je chelátovou formou hořčíku s vysokou biodostupností (vstřebatelností)
Chelát jak známo patří mezi nejvyužitelnější formy minerálů, a bezproblémově se vstřebává přes sliznici tenkého střeva. Bisglycinát hořečnatý navíc v tenkém střevě působí jako pufr a tím zvyšuje využitelnost i dalších forem hořčíku přijímaných v rámci přirozené stravy.

L-theanin, který stále nabývá většího významu. Je obsažena v zeleném čaji. Čaj je jediná rostlina, která ji produkuje. Je to aminokyselina, která přímým působením v mozku navozuje stav hluboké relaxace bez pocitu ospalosti. Má uklidňující účinky tím, že zvyšuje aktivitu alfa vln a dokáže tak přispět k dobré kvalitě spánku. Theanin může zlepšit schopnost učení a navodit pocit pohody svým účinkem na mozkové neurotransmitery dopamin a serotonin.

Taurin, jehož chemický název je kyselina 2-aminoethanesulfonová, je jedním z nejhojnějších aminokyselin v několika orgánech. Hraje důležitou roli v základních biologických procesech. Tato podmíněná aminokyselina může být buď vyrobena tělem nebo získána ve stravě především spotřebou ryb a masa.
Je nezbytný pro kardiovaskulární funkci a vývoj a funkce kosterního svalstva, sítnice a centrálního nervového systému.

L-tryptofan je znám jako "základní" aminokyselina, protože tělo to nevytváří. L-tryptofan je důležitý pro funkce mnoha orgánů v těle. Když konzumujete L-tryptofan, vaše tělo ji absorbuje a mění ho, aby se nakonec stal hormonem zvaným serotonin. Serotonin přenáší signály mezi nervovými buňkami a také zužuje (constricts) cév. Množství serotoninu v mozku může ovlivnit náladu.L-tryptofan byl používán v alternativní medicíně jako možná účinná pomoc při léčbě symptomů premenstruačního syndromu dysforického onemocnění (jako jsou výkyvy nálady a podrážděnosti) a pomáhat lidem přestat kouřit.

Citrát vápenatý je citrátová sůl vápníku. Prvek nezbytný pro normální nervovou, svalovou a srdeční funkci.

O Adaptogenech:

Termín adaptogen je pojem z alternativní medicíny, který označuje rostlinný produkt zvyšující odolnost organismu proti stresovým situacím, jako je zranění, úzkost nebo tělesná únava; zlepšují schopnost odolávat změněným podmínkám (adaptovat se na ně, přizpůsobit se jim). Udržují rovnováhu hormonů a imunitního systému.

Tyto léčivé byliny jsou využívány tisíce let v čínské a ajurvédské tradiční kultuře.
Dokážou přežít v nehostinných podmínkách jako jsou mrazy, sucho a vysoké nadmořské výšky, kde by jiné organismy nepřežili. Tuto vlastnost pak vyvolávají v lidském těle – zlepšují jeho odolnost vůči změně podmínek, pomáhají tělu se adaptovat. Mají příznivý účinek na zvládání stresových situací, úzkost, na poranění nebo tělesnou námahu.

Adaptogeny jsou přírodní látky, které zlepšují schopnost překonávat zátěž a jsou neškodné. V praxi se jedná zejména o léčivé rostliny a houby.

Adaptogeny se vyznačují usnadněním adaptačního procesu. Adaptace je klíčovým pojmem teoretické medicíny. Mluvíme o přizpůsobení, když se tělo přizpůsobí zátěži. Dokud zvládneme břemeno, zůstaneme v pořádku. Pokud břemeno překročí náš adaptační rozsah, výsledkem bude nemoc k smrti. Adaptogeny usnadňují adaptaci rozšířením adaptačního rozsahu. Jinými slovy, léčí nejen nemoc, ale také zdraví.

Napomáhají, jak napovídá název, adaptovat se na nestandardní podmínky, ve kterých se člověk ocitá. Těmito nestandardními situacemi zde míníme stresové situace. Ke stresu dochází u člověka v celé řadě situací. Původně, v počátcích dějin člověka, plnil stres užitečnou funkci.

Tímto způsobem se předpokládá, že adaptogeny podporují homeostázu a pomáhají při budování psychologické a fyziologické odolnosti proti stresu a únavě.

Zdraví je ohroženo různými druhy stresu: chladem, teplem, fyzickým (práce, sport ...), psychickým, chemickým (játra, ledviny, mozek ...), oxidačním, radiačním, infekčním ... stres je obecně stres. U nás se však slovo stres používá většinou pouze v užším smyslu duševního stresu. Během této doby se do těla uvolňují hormony útoku a úniku (adrenalin, noradrenalin) a poté stresový hormon kortizol.

V lékařském bylinářství David Hoffman poznamenává, že věda o adaptogenních mechanismech podporuje jejich vztah k „ose hypofýzy-nadledvin“ a že „jejich schopnost„ vyhladit “stresovou reakci těla může souviset s účinky adaptogenu na metabolismus glukózy… [ však] specifický mechanismus adaptogenní aktivity dosud nebyl objasněn. “ Můžeme se domnívat, že podporou nadledvin, které podporují regulaci stresových hormonů, včetně kortizolu.

Dalším důležitým aspektem adaptogenů, jak naznačuje jejich název, je jejich schopnost přizpůsobit se potřebám těla a přivést tělo zpět do rovnováhy „bez ohledu na směr nerovnováhy.

Pravidelné užívání adaptogenů také zpomaluje stárnutí, chrání játra a několik mechanismů bojuje proti dalším důležitým civilizačním chorobám - hypertenzi. Část zázračných účinků přírodních adaptogenů lze připsat také skutečnosti, že naše dnešní strava je obecně vzdálená od přirozené pestré stravy plné rostlinných sekundárních metabolitů, což bylinám také pomáhá k tak velkým účinkům.

O adaptogenních rostlinách je přesvědčivá skutečnost - samy často žijí ve stresových podmínkách a mají své vlastní adaptační síly a schopnosti, které nám propůjčují. Například ashwagandha, oblíbený adaptogen v ajurvédě, je vysoce odolný vůči suchu a vzkvétá v suchých podmínkách a nekvalitní půdě, což je podmínky, ve kterých by většina rostlin trpěla silným stresem.

Adaptogeny inak řečeno zlepšují naši adaptaci na stres.

Adaptovat se v psychicky náročném období může být pro náš organismus extrémně náročné. A právě v tu chvíli přichází na řadu adaptogeny. Skupina rostlin, která nám pomohou přizpůsobit se zátežím, zvyšují odolnost organismu, podporují vitalitu a duševní zdraví. Adaptogeny pomohou přesně tam, kde to náš organismus nejvíce potřebuje, zároveň dodají energii, ale přesně takové množství o jaké si naše tělo říká. 

Dnes mnoho alternativních, doplňkových a holistických lékařů předepisuje adaptogeny svým pacientům a klientům, aby pomohlo jejich tělům udržet nebo znovu získat rovnováhu v době vnitřního nebo vnějšího stresu.

Co říká Ayurvéda a tradiční čínská medicína:

Nelze přeceňovat, že po tisíciletí záviseli lidé na rostlinách jako na potravinách i lécích.

Čínská medicína i ájurvéda od svého založení spoléhají na bylinné léky pro uzdravení a omlazení. Na Západě však byla většina moudrosti a účinnosti rostlin omezena.
Adaptogeny se po staletí používají v indické ajurvédě a tradiční čínské medicíně (TCM) k léčbě mnoha nemocí a zdravotních stavů. Vezměte si jeden slavný adaptogen: ženšen. TCM připisuje této rostlině silné energetické a sexuální povzbuzující účinky

Dalším důležitým aspektem adaptogenů, jak naznačuje jejich název, je jejich schopnost přizpůsobit se potřebám těla a přivést tělo zpět do rovnováhy „bez ohledu na směr nerovnováhy.

Adaptovat se v psychicky náročném období může být pro náš organismus extrémně náročné. A právě v tu chvíli přichází na řadu adaptogeny. Skupina rostlin, která nám pomohou přizpůsobit se zátežím, zvyšují odolnost organismu, podporují vitalitu a duševní zdraví. Adaptogeny pomohou přesně tam, kde to náš organismus nejvíce potřebuje, zároveň dodají energii, ale přesně takové množství o jaké si naše tělo říká.

Co musí Adaptogen splňovat:

Musí být nespecifické, což znamená, že pomáhají tělu bránit se proti celé řadě fyzikálních, chemických a biologických stresorů.
Musí mít jen minimální nepříznivé působení na fyziologické funkce organismu.
Musí zvyšovat odolnost organismu proti nepříznivým vlivům nikoliv specifickým účinkem, ale prostřednictvím široké škály fyzikálních, chemických a biochemických faktorů.
Musí mít celkově normalizující účinek, zlepšující všechny stavy a nezhoršující žádný z nich

Adaptogeny musí podporovat homeostázu nebo rovnováhu v lidském těle. Podstatou zde je, že lidské tělo obsahuje velkou moudrost a dokáže zvládat většinu výzev s přesností a elegancí - pokud má plný přístup ke svému léčivému potenciálu. Díky působení účinků environmentálních a emočních stresorů adaptogeny plně zpřístupňují léčivý potenciál těla, aby bylo možné čelit této výzvě.

Nesmí způsobit újmu nebo poškození normálních tělesných funkcí člověka. Opět platí, že na rozdíl od léčiv, která často vyvolávají negativní vedlejší účinky a mohou vytvářet nepřeberné množství nových problémů, i když zvládají již existující, musí adaptogeny zásadně posílit tělo a lépe reagovat na širokou škálu hrozeb, aniž by oslabily nebo ohrozily jeho základní systémy.

Ideální adaptogen výrazně zvyšuje adaptivní rozsah a nemá jednostranné účinky. Skutečné adaptogeny jsou tomuto ideálu víceméně blízké. Některé více chrání játra, jiné chrání krevní cévy, jiné potlačují záněty a alergie. Klasickým účinkem adaptogenů jsou účinky na stres a stresové hormony. Jejich účinek na nervový systém je vzrušující i uklidňující. Pro adaptogeny je typické, že mají dvojí protichůdný účinek na fyziologické parametry, což jim umožňuje stabilizovat fyziologické parametry a tím posílit zdraví. Jednostranné účinky na fyziologické parametry u zdravých lidí nemají a nesmí mít adaptogeny - nesmí být jedovaté a nelze brát v úvahu stimulanty na bázi kokainu.

Dávkování :

2 kapsle denně s jídlem a vodou nebo podle pokynů lékaře / lékaře / nutričního terapeuta.

Upozornění:

Může způsobit ospalost. Pokud je to ovlivněno, neřiďte ani neobsluhujte stroje.

Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada pestré stravy.
Nedoporučuje se pro těhotné nebo kojící ženy.

Skladování:

Chraňte před slunečním zářením a teplem na chladném tmavém místě a mimo dosah dětí.

Složení Calmaid - emoční, fyzický stres a spánek

INGREDIENTS:

Hydroxypropylmethyl cellulose (Veg capsule shell), Holy Basil Extract 5 :1 (Ocimum Sanctum) Min Ursolic acid 0.5% - 1.0%, L - Theanine 98.5%-101.0%, Tri-Calcium Citrate (Tetrahydrate) Min 97.5-100.5%, L-Taurine (2-Aminoethylsulfonic Acid) Min 98.0% Vegan, L-Tryptophan (propanoic acid) Min 98.5-101.5%, Apple Cider Vinegar Powder (Malus pumila mill) Min Organic acid 38% , Inositol (Meso-imositol) Min 97-101% Plant derived, Magnesium (Bisglycinate Kpure) Min 10.0%- 13.1%, Potassium Chloride Min 52.316% K, 47.434% Cl Min 99%, Vitamin B1 (Thiamine Hydrochloride) Min 98.5% - 101.0%, Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3 (Nicotinamide), Vitamin B5 (D-Calcium Pantothenate) Min 90.17 – 92.93% Pantothenic Acid, Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Phosphatidyl Choline Min 30% Powder (Indian) Plant derived, Vitamin B9 (Folic Acid) Min 97.0% - 102.0%, Vitamin B7 (D-Biotin) Pure, Min 98.5 - 101.0 %, Vitamin B12 (Cyanocobalamin ) Pure pharma grade Min 96.0% - 100.5%.

Free from:
Fillers • Binders• Gluten • Wheat • Lactose • Preservatives • Artificial Colouring • Yeast • Sugar • Animal testing

† Allergen present on manufacturing line: Soy Lecithin, Cereals and derivatives, Milk and Milk derivatives.

CZ

Hydroxypropylmethylcelulóza (tobolka Veg), extrakt z bazalky (Ocimum Sanctum), L - theanin, citrát tri-vápenatý (tetrahydrát), L-taurin (kyselina 2-aminoetylsulfonová), L-tryptofan (kyselina propanová), jablečný ocet v prášku (Malus pumila mill), Inositol, Magnesium (Bisglycinate Kpure), Chlorid draselný, Vitamin B1 (Thiamin Hydrochlorid), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3 (Nikotinamid), Vitamin B5 (D-Calcium Pantothenate) Kyselina pantothenová, Vitamin B6 ( Pyridoxin Hydrochlorid), Fosfatidyl Cholin, Vitamin B9 (Kyselina listová), Vitamin B7 (D-Biotin) Čistý, Vitamin B12 (Kyanokobalamin).

Alergeny najdete tučně.

Obsahuje: Sója nebo deriváty sóji z fosfatidylcholinu.

Bez:
Plniva • Pojiva • Lepek • Pšenice • Laktóza • Konzervační látky • Umělé barviva • Kvasinky • Cukr • Testování na zvířatech

† Alergen přítomný na výrobní lince: Sójový lecitin, Obiloviny a deriváty, Mléko a mléčné deriváty.

pro nervový systém - emoční, fyzický stres a spánek

Složení Calmaid - emoční, fyzický stres a spánek

INGREDIENTS:

Hydroxypropylmethyl cellulose (Veg capsule shell), Holy Basil Extract 5 :1 (Ocimum Sanctum) Min Ursolic acid 0.5% - 1.0%, L - Theanine 98.5%-101.0%, Tri-Calcium Citrate (Tetrahydrate) Min 97.5-100.5%, L-Taurine (2-Aminoethylsulfonic Acid) Min 98.0% Vegan, L-Tryptophan (propanoic acid) Min 98.5-101.5%, Apple Cider Vinegar Powder (Malus pumila mill) Min Organic acid 38% , Inositol (Meso-imositol) Min 97-101% Plant derived, Magnesium (Bisglycinate Kpure) Min 10.0%- 13.1%, Potassium Chloride Min 52.316% K, 47.434% Cl Min 99%, Vitamin B1 (Thiamine Hydrochloride) Min 98.5% - 101.0%, Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3 (Nicotinamide), Vitamin B5 (D-Calcium Pantothenate) Min 90.17 – 92.93% Pantothenic Acid, Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Phosphatidyl Choline Min 30% Powder (Indian) Plant derived, Vitamin B9 (Folic Acid) Min 97.0% - 102.0%, Vitamin B7 (D-Biotin) Pure, Min 98.5 - 101.0 %, Vitamin B12 (Cyanocobalamin ) Pure pharma grade Min 96.0% - 100.5%.

Free from:
Fillers • Binders• Gluten • Wheat • Lactose • Preservatives • Artificial Colouring • Yeast • Sugar • Animal testing

† Allergen present on manufacturing line: Soy Lecithin, Cereals and derivatives, Milk and Milk derivatives.

CZ

Hydroxypropylmethylcelulóza (tobolka Veg), extrakt z bazalky (Ocimum Sanctum), L - theanin, citrát tri-vápenatý (tetrahydrát), L-taurin (kyselina 2-aminoetylsulfonová), L-tryptofan (kyselina propanová), jablečný ocet v prášku (Malus pumila mill), Inositol, Magnesium (Bisglycinate Kpure), Chlorid draselný, Vitamin B1 (Thiamin Hydrochlorid), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3 (Nikotinamid), Vitamin B5 (D-Calcium Pantothenate) Kyselina pantothenová, Vitamin B6 ( Pyridoxin Hydrochlorid), Fosfatidyl Cholin, Vitamin B9 (Kyselina listová), Vitamin B7 (D-Biotin) Čistý, Vitamin B12 (Kyanokobalamin).

Alergeny najdete tučně.

Obsahuje: Sója nebo deriváty sóji z fosfatidylcholinu.

Bez:
Plniva • Pojiva • Lepek • Pšenice • Laktóza • Konzervační látky • Umělé barviva • Kvasinky • Cukr • Testování na zvířatech

† Alergen přítomný na výrobní lince: Sójový lecitin, Obiloviny a deriváty, Mléko a mléčné deriváty.

pro nervový systém - emoční, fyzický stres a spánek

Napiš recenzi

Calmaid - emoční, fyzický stres a spánek

Calmaid - emoční, fyzický stres a spánek

Souhlasím

Tyto stránky používají cookies