Bio Aloe Vera Zvětšit

Bio Aloe Vera 500ml

Fushi

Novinka!

Čerstvě odšťavněná šťáva z Aloe Vera
Udržuje zdravou střevní mikroflóru
•Působí jako uklidňující prostředek k rovnováze a podpoře trávení
•Vysoký obsah aminokyselin zásadní pro funkce těla a vitalitu
Bohatá na minerály, jako je vápník, železo a hořčík
Ekologicky pěstované, ručně vybrané listy ze zralých rostlin
Nefiltrováno pro max.účinnost
•V tmavém skle, které chrání proti degradaci na světle

Aloe Vera štáva Bio

Více informací

345 Kč

s DPH

Doprava nad 2000 Kč zdarma!

Kvalitní péče o zákazníky!

Objednávky do 12h

expedujeme okamžitě!

Na Slovensko od nákupu 600,-Kč

poštovné pouze 90,-Kč.

Luxusní produkty

té nejvyšší kvality!

Chybí 2 000 Kč do dopravy zdarma.

Bio Aloe Vera

Egypťané ji nazvali rostlinou “nesmrtelnosti”

Aloe Vera je rostlinou bohatou na živiny a je známo, že působí jako uklidňující prostředek k rovnováze a podpoře trávení. Aloe Vera je široce používána pro své omlazující vlastnosti a nabízí výhody jak pro vnitřní zdraví, tak pro vnější použití.

Naše ekologicky pěstovaná Bio Aloe Vera je čerstvě vymačkaná a obsahuje minimálně 1700 mg / litr polysacharidů. Používáme ručně vybrané listy ze zralých rostlin a šťáva se extrahuje pouze z vnitřního listu. Tato část rostliny produkuje hojivý gel bohatý na živiny, což je nejvíce terapeutická část rostliny. Naše šťáva z Aloe Vera je nefiltrována, aby maximalizovala účinnost a neobsahuje latex.

Aloe Vera je bohatá na živiny a může se pochlubit působivým profilem vitamínů C, E a také skupiny B vitamínů. Je také bohatá na minerály, jako je kyselina listová, vápník, železo a hořčík. Je také známý vysokým obsahem aminokyselin, který je nezbytný pro správnou funkci těla a pro dobré zdraví. Šťávy z aloe vera jsou extrémně alkalické a jsou skvělé pro vyvažování úrovní pH v těle. Aloe Vera je skvělá také pro naši trávící soustavu. Mezi vnitřní přínosy patří uklidňující trávicí systém a GI trakt. Aloe Vera obsahuje enzymy, o kterých je známo, že pomáhají při rozpadu cukrů a tuků, aby vaše trávení fungovalo hladce. Konzumace Bio Aloe Vera může podporovat dobré trávicí bakterie, snižovat tvorbu kvasinek a regulovat zpracování střev.

Fushi Aloe Vera štáva

• Ekologicky pěstované, ručně vybrané listy ze zralých rostlin
• Zpracováno za studena a nefiltrovano, aby účinky byli maximální a přirozené
• Šťáva není vyrobena z koncentrátu a neobsahuje konzervační látky- jedná se o čistý produkt a přirozenou vůni
• Bohatá na polysacharidy minimálně 1700 mg na litr - obsahuje pouze vnitřní gel Aloe Vera, bez hořké vnějšího obalu
• Tmavá skleněná lahvička chrání proti degradaci na světle. Jsou zachovány cenné vlastnosti produktu
• Ekologicky baleno

Proč tento produkt nebývá stále skladem? Je to proto, že od našich pěstitelů očekáváme čerstvé přísady, kombinujeme sezónní sklizeň ořechů, semen a bylin každé 3 měsíce, abychom Vám mohli dodat nejčerstvější produkty. Věříme, že čerstvost a kvalita je pro vás důležitá.

Vnější aplikace a účinky Aloe Vera:

Bio Aloe Vera štáva se také může aplikovat na kůži zvenčí, což zajišťuje hojení ran a protizánětlivé vlastnosti, které uklidňují a napomáhají redukci zánětu kůže. Navíc v ayurvédské medicíně je Aloe Vera používán k účinnému léčení chronické svědění, suché kůže.

Aloe Vera je důležité pro:

Trávicí systém a uklidňující GI trakt. Aloe Vera obsahuje enzymy, o kterých je známo, že pomáhají při rozpadu cukrů a tuků, aby vaše trávení fungovalo hladce. Bio Aloe Vera Juice obsahuje důležité vitamíny a minerály, jako jsou vitamíny B, C, E a kyselina listová. Tato šťáva je také bohatá na minerály, jako je vápník, železo a hořčík, stejně jako vysoký obsah aminokyselin, které jsou nezbytné pro optimální zdraví.

Aloe Vera Juice je extrémně hydratační pro pokožku a může pomoci určitým kožním podmínkám, kde je kůže velmi suchá a potřebuje zvlhčení.

Aloe Vera je bohatá na antioxidanty a vitamíny, které mohou pomoci chránit pokožku. Existují sloučeniny v aloe vera, které mohou pomoci neutralizovat účinky UV záření, poškození kůže a pomáhají při prevenci stárnutí pokožky. Bio Aloe Vera Juice může pomáhat regulovat a vyrovnávat vaše tělesné PH úrovně.

Použití a dávkování:

Před použitím protřepejte. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 týdnů po otevření.

Vezměte 3-5 lžící (50 - 90 ml) denně před jídlem nebo podle pokynů svého lékaře. Lze je také přidávat do omáček, ovocných šťáv nebo samostatně.

Různí lidé jsou různě ovlivňováni Aloe Vera šťávou. Nejlepší je začít s používáním v malých množstvích, abyste zjistili, jak dobře to vaše tělo snáší. Někteří lidé mohou mít laxativní vliv. Neměla by se užívat delší než 3 týdny a nedoporučuje se k dlouhodobému užívání.

Čistá šťáva z aloe vera může být také aplikována 2 až 4 krát denně k rehydrataci pokožky a zklidnění po nezdravém soláriu.

Čistá šťáva z aloe vera může mít zakalený vzhled a sediment se může usadit na dně lahve, to je přirozený efekt a nemá vliv na kvalitu výrobku. Variace chuti a barvy se mohou také lišit každým balením, záleží na době sklizně.

Čistá šťáva z bio aloe vera může mít silný laxativní účinek a měla by být používána s opatrností. Nepřekračujte více než doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhražka různorodé stravy. Skladujte na chladném suchém místě mimo dosah dětí.

Složení:

99,9% (Aloe barbadensis), kyselina citrónová z tapioky 0,1%. Ekologicky pěstované v Mexiku. Pasterizace: před naplněním šťávy se zahřívá na teplotu 82 stupňů na 1 minutu a okamžitě se ochladí. Neobsahuje sorbát draselný, benzoát sodný nebo jiné syntetické konzervační látky. Nefiltrován. Není vyroben z koncentrátu a neobsahuje konzervační látky: žádná voda není přidána, jedná se o čistou štávu.

Obsahuje pouze vnitřní gelem, bez hořké vnější kůže. Čistá, přírodní aroma. Recyklovatelná skleněná lahvička s ochranou proti slunečnímu záření.

Nejčastější dotazy:

Co je Aloe Vera?

Aloe Vera je rostlinou bohatou na živiny a je známo, že působí jako uklidňující prostředek k rovnováze a podpoře trávení. To je používáno po tisíce let pro své omlazující vlastnosti a nabízí výhody jak pro vnitřní zdraví, tak pro vnější použití. Jeho léčebné vlastnosti činí Aloe Vera velmi populární.

Jaké jsou výhody používání šťávy z čisté aloe vera?

Aloe Vera je bohatá na živiny a může se pochlubit působivým profilem vitamínů, včetně skupiny vitamínů B. Je také bohatá na minerály, jako je vápník, železo a hořčík. To je také známé pro jeho vysoký obsah aminokyselin zásadní pro tělo funkce a dobré zdraví.

Jak se Aloe Vera pasterizuje?

Fushiho šťáva z aloe vera je pasterizována zahříváním na 82 stupňů po dobu 1 minuty. Okamžitě je ochladí. Není přidána žádná voda a šťáva obsahuje pouze vnitřní gelem a žádné hořké vnější kůži. Tato šťáva je bohatá na polysacharidy.

Jaký je normální vzhled šťávy Pure Aloe Vera?

Fushi šťáva z aloe vera není filtrována. Džus může mít zakalený vzhled a sediment se může usadit na dně lahve.

Používá Fushi Aloe Vera štáva Latex?

Fushi šťáva z aloe vera není filtrována a neobsahuje latex. Z Aloe se vyrábí dvě látky, gel a latex, které se používají k lékům. Aloe gel je čirá želé podobná látka nacházející se ve vnitřní části listu rostlin aloe. Aloe latex pochází těsně pod pokožkou rostliny a je žlutý. Aloe latex může způsobit problémy s ledvinami a střevním traktem. V rámci aloe latexu je aktivní složka antrachinonu, která působí jako projímad

Přečtěte si také informace na blogu

Bio Aloe Vera informace a použití

Napiš recenzi

Bio Aloe Vera 500ml

Bio Aloe Vera 500ml

Souhlasím

Tyto stránky používají cookies