Bio Aloe Vera Expand

Bio Aloe Vera 500ml

Nové

Čerstvě odšťavněná šťáva z Aloe Vera
Udržuje zdravou střevní mikroflóru
•Působí jako uklidňující prostředek k rovnováze a podpoře trávení
•Vysoký obsah aminokyselin zásadní pro funkce těla a vitalitu
Bohatá na minerály, jako je vápník, železo a hořčík
Ekologicky pěstované, ručně vybrané listy ze zralých rostlin
Nefiltrováno pro max.účinnost
•V tmavém skle, které chrání proti degradaci na světle

Aloe Vera štáva Bio

Více informací

345 Kč

s DPH

Doprava nad 2000 Kč zdarma!

Kvalitní péče o zákazníky!

Objednávky do 12h

expedujeme okamžitě!

Na Slovensko od nákupu 600,-Kč

poštovné pouze 90,-Kč.

Luxusní produkty

té nejvyšší kvality!

Chybí 2 000 Kč do dopravy zdarma.

Bio Aloe Vera

Egypťané ji nazvali rostlinou “nesmrtelnosti”

Aloe Vera je rostlinou bohatou na živiny a je známo, že působí jako uklidňující prostředek k rovnováze a podpoře trávení. Aloe Vera je široce používána pro své omlazující vlastnosti a nabízí výhody jak pro vnitřní zdraví, tak pro vnější použití.

Naše ekologicky pěstovaná Bio Aloe Vera je čerstvě vymačkaná a obsahuje minimálně 1700 mg / litr polysacharidů. Používáme ručně vybrané listy ze zralých rostlin a šťáva se extrahuje pouze z vnitřního listu. Tato část rostliny produkuje hojivý gel bohatý na živiny, což je nejvíce terapeutická část rostliny. Naše šťáva z Aloe Vera je nefiltrována, aby maximalizovala účinnost a neobsahuje latex.

Aloe Vera je bohatá na živiny a může se pochlubit působivým profilem vitamínů C, E a také skupiny B vitamínů. Je také bohatá na minerály, jako je kyselina listová, vápník, železo a hořčík. Je také známý vysokým obsahem aminokyselin, který je nezbytný pro správnou funkci těla a pro dobré zdraví. Šťávy z aloe vera jsou extrémně alkalické a jsou skvělé pro vyvažování úrovní pH v těle. Aloe Vera je skvělá také pro naši trávící soustavu. Mezi vnitřní přínosy patří uklidňující trávicí systém a GI trakt. Aloe Vera obsahuje enzymy, o kterých je známo, že pomáhají při rozpadu cukrů a tuků, aby vaše trávení fungovalo hladce. Konzumace Bio Aloe Vera může podporovat dobré trávicí bakterie, snižovat tvorbu kvasinek a regulovat zpracování střev.

Fushi Aloe Vera štáva

• Ekologicky pěstované, ručně vybrané listy ze zralých rostlin
• Zpracováno za studena a nefiltrovano, aby účinky byli maximální a přirozené
• Šťáva není vyrobena z koncentrátu a neobsahuje konzervační látky- jedná se o čistý produkt a přirozenou vůni
• Bohatá na polysacharidy minimálně 1700 mg na litr - obsahuje pouze vnitřní gel Aloe Vera, bez hořké vnějšího obalu
• Tmavá skleněná lahvička chrání proti degradaci na světle. Jsou zachovány cenné vlastnosti produktu
• Ekologicky baleno

Proč tento produkt nebývá stále skladem? Je to proto, že od našich pěstitelů očekáváme čerstvé přísady, kombinujeme sezónní sklizeň ořechů, semen a bylin každé 3 měsíce, abychom Vám mohli dodat nejčerstvější produkty. Věříme, že čerstvost a kvalita je pro vás důležitá.

Vnější aplikace a účinky Aloe Vera:

Bio Aloe Vera štáva se také může aplikovat na kůži zvenčí, což zajišťuje hojení ran a protizánětlivé vlastnosti, které uklidňují a napomáhají redukci zánětu kůže. Navíc v ayurvédské medicíně je Aloe Vera používán k účinnému léčení chronické svědění, suché kůže.

Aloe Vera je důležité pro:

Trávicí systém a uklidňující GI trakt. Aloe Vera obsahuje enzymy, o kterých je známo, že pomáhají při rozpadu cukrů a tuků, aby vaše trávení fungovalo hladce. Bio Aloe Vera Juice obsahuje důležité vitamíny a minerály, jako jsou vitamíny B, C, E a kyselina listová. Tato šťáva je také bohatá na minerály, jako je vápník, železo a hořčík, stejně jako vysoký obsah aminokyselin, které jsou nezbytné pro optimální zdraví.

Aloe Vera Juice je extrémně hydratační pro pokožku a může pomoci určitým kožním podmínkám, kde je kůže velmi suchá a potřebuje zvlhčení.

Aloe Vera je bohatá na antioxidanty a vitamíny, které mohou pomoci chránit pokožku. Existují sloučeniny v aloe vera, které mohou pomoci neutralizovat účinky UV záření, poškození kůže a pomáhají při prevenci stárnutí pokožky. Bio Aloe Vera Juice může pomáhat regulovat a vyrovnávat vaše tělesné PH úrovně.

Použití a dávkování:

Před použitím protřepejte. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 týdnů po otevření.

Vezměte 3-5 lžící (50 - 90 ml) denně před jídlem nebo podle pokynů svého lékaře. Lze je také přidávat do omáček, ovocných šťáv nebo samostatně.

Různí lidé jsou různě ovlivňováni Aloe Vera šťávou. Nejlepší je začít s používáním v malých množstvích, abyste zjistili, jak dobře to vaše tělo snáší. Někteří lidé mohou mít laxativní vliv. Neměla by se užívat delší než 3 týdny a nedoporučuje se k dlouhodobému užívání.

Čistá šťáva z aloe vera může být také aplikována 2 až 4 krát denně k rehydrataci pokožky a zklidnění po nezdravém soláriu.

Čistá šťáva z aloe vera může mít zakalený vzhled a sediment se může usadit na dně lahve, to je přirozený efekt a nemá vliv na kvalitu výrobku. Variace chuti a barvy se mohou také lišit každým balením, záleží na době sklizně.

Čistá šťáva z bio aloe vera může mít silný laxativní účinek a měla by být používána s opatrností. Nepřekračujte více než doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být používány jako náhražka různorodé stravy. Skladujte na chladném suchém místě mimo dosah dětí.

Složení:

99,9% (Aloe barbadensis), kyselina citrónová z tapioky 0,1%. Ekologicky pěstované v Mexiku. Pasterizace: před naplněním šťávy se zahřívá na teplotu 82 stupňů na 1 minutu a okamžitě se ochladí. Neobsahuje sorbát draselný, benzoát sodný nebo jiné syntetické konzervační látky. Nefiltrován. Není vyroben z koncentrátu a neobsahuje konzervační látky: žádná voda není přidána, jedná se o čistou štávu.

Obsahuje pouze vnitřní gelem, bez hořké vnější kůže. Čistá, přírodní aroma. Recyklovatelná skleněná lahvička s ochranou proti slunečnímu záření.

Nejčastější dotazy:

Co je Aloe Vera?

Aloe Vera je rostlinou bohatou na živiny a je známo, že působí jako uklidňující prostředek k rovnováze a podpoře trávení. To je používáno po tisíce let pro své omlazující vlastnosti a nabízí výhody jak pro vnitřní zdraví, tak pro vnější použití. Jeho léčebné vlastnosti činí Aloe Vera velmi populární.

Jaké jsou výhody používání šťávy z čisté aloe vera?

Aloe Vera je bohatá na živiny a může se pochlubit působivým profilem vitamínů, včetně skupiny vitamínů B. Je také bohatá na minerály, jako je vápník, železo a hořčík. To je také známé pro jeho vysoký obsah aminokyselin zásadní pro tělo funkce a dobré zdraví.

Jak se Aloe Vera pasterizuje?

Fushiho šťáva z aloe vera je pasterizována zahříváním na 82 stupňů po dobu 1 minuty. Okamžitě je ochladí. Není přidána žádná voda a šťáva obsahuje pouze vnitřní gelem a žádné hořké vnější kůži. Tato šťáva je bohatá na polysacharidy.

Jaký je normální vzhled šťávy Pure Aloe Vera?

Fushi šťáva z aloe vera není filtrována. Džus může mít zakalený vzhled a sediment se může usadit na dně lahve.

Používá Fushi Aloe Vera štáva Latex?

Fushi šťáva z aloe vera není filtrována a neobsahuje latex. Z Aloe se vyrábí dvě látky, gel a latex, které se používají k lékům. Aloe gel je čirá želé podobná látka nacházející se ve vnitřní části listu rostlin aloe. Aloe latex pochází těsně pod pokožkou rostliny a je žlutý. Aloe latex může způsobit problémy s ledvinami a střevním traktem. V rámci aloe latexu je aktivní složka antrachinonu, která působí jako projímad

Přečtěte si také informace na blogu

Bio Aloe Vera informace a použití

Složení Antonin B. Intenzivního medového máslo

Theobroma cacao (cocoa) butter*, Ricinus communis (castor) seed oil*, Cocos nucifera (coconut) oil*, Triticum vulgare (wheat) germ oil*, Euphorbia cerifera (candelilla) wax, Mel (honey)*, Vegetable glycerin*, Coconut Alkanes (and) Coco caprylate/caprate, Cera alba, Tocopherol, Cananga odorata (Ylang-ylang) oil*, Citrus limonum (Lemon) oil*, Citrus aurantifolia (Lime) oil*, Cymbopogon martinii (Palmarosa) oil*, Pelargonium rosae (Geranium) oil*, Benzyl benzoate°, Benzyl salicylate°, Citral (geranial and neral)°, Citronnellol°, Eugenol°, Farnesol°, Geraniol°, Limonene°, Linalool°.

*ingredients from organic farming
°components naturally present in essential oils

100 % of the total ingredients are from natural origin
82.20 % of the total ingredients are from organic farming

Natural and Organic Cosmetic certified by Ecocert Greenlife according to Ecocert Standard

Napiš recenzi

Bio Aloe Vera 500ml

Bio Aloe Vera 500ml

Souhlasím

Tyto stránky používají cookies