Složení a ingredience SAIN Cosmetics

Make-up, líčení Saint

Složení přírodní dekorativní kosmetika

Produkty naplňují vysoce výkonné ingredience v péči o pleť s netoxickým líčením bez testování na zvířatech a nabízí opravdové výsledky transformace pokožky.
Čisté přísady, skutečné výsledky!Se společností SAINT

si můžete užít půvab života bez kompromisů na zdraví nebo zdraví pokožky.
Pokud jste věky hledali netoxickou značku, která ve skutečnosti poskytuje opravdové výsledky po kterých toužíte, pak jsme tak šťastní, že se ocitnete v péči božské SAINT!

Každá přísada přidaná do produktů SAINT je pečlivě kontrolována z hlediska jejich účinnosti. Všechny formulace SAINT jsou navrženy tak, aby nabízely specifické posilující výhody pro pokožku. Dokonce i naše konzervační látky jsou přírodní čisté přísady a naši zákazníci jsou ohromeni pozitivními změnami, které u své pleti zažívají při každodenním používání našeho makeupu.Přírodní organické Ecocert suroviny

pro výrobu dekorativní kosmetiky SAINT jsou získávány ze severní ameriky.
Všechny naše ingredience a složky s vyjímkou Kakadu švestky, jsou získávány a vyrobeny od místních dodavatelů.

Přírodní make-up LivinyMinerály v našem líčení

Minerály jako je mastek, slída, oxid křemičitý, jsou minerály přidávané do produktů, jako je pleťový pudr, tvářenka a oční stíny, které dodávají pokožce matný nebo lesklý vzhled, vylepšují její vzhled a zabraňují spékání produktu. I když jsou samotné složky netoxické a šetrné k pokožce, některé minerály mohou být kontaminovány azbestem, známým karcinogenem.Proto je velmi důležité nakupovat kosmetiku od značek, jako je SAINT, které jsou pyšné na získávání těch nejčistších ingrediencí.

Všechny minerály používané v našich recepturách na líčení jsou Ecocert, Food Grade a Azbest-Free, Non Nano Particles pocházející a vyráběné v Severní Americe s nejvyššími standardy.Udržitelné balení:

Milujeme a respektujeme naši planetu a snažíme se být stejně odpovědní k životnímu prostředí. Spolupracujeme s ekologickými farmami, které odpovědně používají udržitelné metody a balení. Naše obaly jsou vyrobeny z FS certifikovaného papíru z dobře obhospodařovaných lesů, inkoustu na bázi přirozeně obnovitelných surovin.


Souhlasím

Tyto stránky používají cookies