ZAKLADATEL & CEO SAIN Cosmetics

Joanna Montesano 

Saint Cosmetics Liviny

Zahájení vlastní kosmetické řady bylo dalším přirozeným krokem v životě naplněném zářivými barvami a rodinnými tradicemi, které nyní oživila moje netoxická make-upová společnost.

Vždy jsem se zajímala o holistický přístup ke kráse, který zacházel s vnitřním a vnějším tělem jako s jednou spojenou částí. Moje babička mě naučila krásnému a naprosto zásadnímu rituálu péče o sebe, sebepéči a uzdravování pomocí přísad přímo z Matky Země, pomocí rostlin a přírodních přísad nejen ke zlepšení pokožky, ale také ke zlepšení zdraví.

Vzala jsem tyto znalosti, které jsem nashromáždila při své výchově, spojila jsem je se svými osobními zkušenostmi a životními lekcemi a vydala jsem se vytvořit inovativní kosmetický zážitek bez obav s ohrožení zdraví nebo účinosti produktu.

Mým cílem bylo vytvořit kvalitní, řízené produkty, které jsou luxusní, ale bez ošklivých toxinů. Výrobky, po kterých jsou milovníci krásy nadšení, že po nich sáhnou, zanechávají pokožku zářící a nádhernou, naplněnou silnými antioxidanty, které celý den fungují a jsou ideální i pro ty nejcitlivější jedince jako jsem já.

Ať už je to kvůli zlepšení pleti, zvýšení sebedůvěry nebo zmocnění milovníků make-upu posunout své vlastní limity a vyrazit z jejich komfortních zón, složení make-upů pro péči o pleť SAINT je novou generací čisté kosmetiky, která nabízí bezchybné výsledky díky svým patentovaným formulacím.

Se společností SAINT si můžete užít půvab života bez kompromisů na zdraví nebo zdraví pokožky.
Pokud jste věky hledali netoxickou značku, která ve skutečnosti poskytuje opravdové výsledky, po kterých toužíte, pak jsme tak šťastní, že se ocitnete v péči božské SAINT!

Ženy podporující ženy:

Naše vášeň pro podporu žen je hluboká. Nejen, že si přejeme pomoci ženám vypadat co nejlépe zvenčí, ale cítit se co nejlépe i zevnitř. Nákupem našich produktů také pomáháte. Při každém nákupu kosmetiky SAINT jde 2% na pomoc týraným ženám a dětem místně v Interval House v Kanadě.

FAQ


Vždy jste byli vášniví pro make-up a krásu?
Ano! K vytvoření SAINT Cosmetics mě ve skutečnosti vedla právě ta vášeň. A právě vášeň mě motivuje a inspiruje k další tvorbě a zavádění nových vysoce výkonných produktů.

Co chcete v produktu na líčení?
Chci make-up, který zvyšuje můj přirozený vzhled a který je na pokožce lehký. Chci, aby to zůstalo po celý den a snadno přecházelo ze dne na noc. Chci, aby to zapadalo do mého rušného životního stylu jako cestovatele, obchodní ženy a milovníka společenských akcí. Především chci, aby můj makeup vypadal okouzlující, aniž by byly ohroženy jakékoli standardy.

Jaké jsou vaše osobní zkušenosti s přirozeným životem?
Mám citlivost na přísady umělých vůní a určitá jídla, takže se snažím být si vědom všeho, co jím a používám. Užíváním čistých, organických potravin a pravidelným cvičením a používáním bezpečnějších výrobků pro domácnost a osobní péči si užívám pocit vyvážené energie a vitality a pocit kontroly nad svým zdravím.


Souhlasím

Tyto stránky používají cookies