Catarina Barbosa Cosmétiques

Catarina Barbosa Cométiques se nachází ve Vila Nova de Milfontes, klidném rybářském městě v srdci Vicentinského pobřeží, přírodního parku známého svými ohromujícími plážemi a úchvatnou přírodou.

Značku vytvořila Catarina Barbosa, jejíž vášeň pro kosmetiku ji vedla ke studiu a tvorbě jedinečných produktů. Vyniká díky svým aktivním botanickým ingrediencím, které na kůži skutečně dobře fungují. Letité zkušenosti a vystudování chemického inženýrství jí pomohlo vyvinout jedinečné prémiové produkty.

Catarina Barbosa Cosmétiques nabízí vysoce kvalitní přírodní produkty, které jsou navrženy tak, aby přirozeně zlepšovaly a regenerovaly vaši pleť. Tato značka používá ty nejlepší kvalitní ingredience a tráví bezpočet hodin výzkumem, než se rozhodne, které ingredience a jejich následné spojení budou použity v jejích produktech.

Značka je inspirována briliantními portugalskými ženami, které hrály v zemi důležitou roli. Cílem je přinést důvěru, radost a pohodu všem ženám, které používají naše výrobky.

Jsme vědomá značka. Všechny složky používané v našich výrobcích pocházejí ze zdrojů spravedlivého obchodu tzv. Fair trade.

NAŠE MISE:

Naším posláním je vytvořit autentickou řadu přírodní péče o pleť, která přináší viditelné výsledky při používání aktivních organických a udržitelných surovin.

NAŠE HODNOTY:

  • Věříme v inteligenci, jednoduchost a ryzost přírody a výhody, které může každá rostlina přinést našim výrobkům.
  • Každý si zaslouží krásnou zdravou pleť a proto jsou naše ingredience získávány na základě jejich individuálních vlastností, synergii a následné účinnosti pro zlepšení vaší pokožky.
  • Naší vášní je poskytovat nejvyšší úroveň čistých rostlinných kosmetických produktů.

Co nás odlišuje?

  • Naše výrobky jsou určeny pro lidi, kteří si kladou za prioritu vysokou kvalitu a pečlivě si vybírají produkty v péči o pleť, které používají.
  • Staráme se o naše zákazníky a očekáváme, že si užijí naše produkty, každý produkt je formulován s přesností, za použití jedinečných botanických výtažků vybraných pro jejich individuální vlastnosti.
  • Inspirováno skvělými portugalskými ženami.
  • Snažíme se najít přírodní, ale účinné složky.

Catarina Barbosa přírodní kosmetika Portugalsko

SEZNÁMENÍ SE ZAKLADATELKOU

Catarina Barbosa (zakladatelka a certifikovaná vývojářka v péči o pleť)

Mám titul z chemického inženýrství a vždy jsem měla zájem o svět kosmetiky. Chtěla jsem vědět, jak byly vytvořeny a jaké suroviny byly použity při jejich vývoji.

Moje cesta k tomu, abych se stala profesionálním výrobcem přípravků v péče o pleť začala, když jsem se rozhodla dozvědět se více o výhodách používání botanických výtažků v kosmetických přípravcích.

Tato vášeň mě vedla k tomu, abych získala zkušenosti a stala se profesionálem v kosmetickém sektoru. Svůj titul jsem doplnila zapsáním do Mezinárodního programu pro ekologické podnikání v péči o pleť z Formula Botanica, 1. akreditovaná ekologická kosmetická škola.

Vytvořila jsem Catarinu Barbosa Cosmétiques s cílem vyvinout jedinečné vysoce kvalitní produkty, které by našim zákazníkům umožnily cítit se inspirovanými, krásnými a sebevědomými bez použití čehokoliv chemického.

Když jsem vyvinula značku, chtěla jsem inspirovat ženy v jejich každodenním životě, ocenit je za jejich zdolávání překážek, kterým denně čelí. Všechny prémiové linie, které jsem vytvořila, jsou inspirovány velkými portugalskými ženami pro velké ženy, které jsme my všechny ..

Doufám, že se vám výrobky, které jsem pro vás vytvořila, budou líbit stejně jako mě. Zvu vás, abyste zde prozkoumali a získali produkty Catarina Barbosa Cosmétiques.


Souhlasím

Tyto stránky používají cookies