Fushi

Chceme-li zahrnout naše zákazníky dávkou spokojenosti, znamená to jediné. Kvalita bez kompromisů. Všechny naše výrobky jsou 100% přírodní, etické, vhodné pro vegetariány, přičemž 90% našich výrobků jsou registrovány jako veganské. Neobsahují žádné chemikálie ani jakékoli škodlivé látky. Pokud je to možné, používáme pouze organické ingredience, které pochází z udržitelných a námi prověřených zdrojů. Naší hlavní prioritou je získávání surovin etickým a šetrným způsobem. Osobní doporučení považujeme za nejlepší formu reklamy, a proto za sebe necháváme mluvit naše výrobky.

Bio oleje

Jsme proslulí našimi organickými, nerafinovanými a za studena lisovanými oleji, které naši zákazníci milují. Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné teplo, je teplo vzniklé třením. Velmi přitom záleží na samotné tvrdosti ořechu nebo semene. Čím tvrdší ořech, tím je potřeba většího tlaku k získání oleje, což vytváří větší tření a teplo. Při výrobě není použito jakékoli vnějšího zahřátí, díky čemuž jsou v oleji zachovány veškeré jeho cenné složky a živiny. Díky výše zmíněnému procesu je olej velmi stálý. Nerafinované oleje mají tmavší barvu a výraznější vůni. Všechny naše oleje jsou certifikovány společností Soil Association jako

Fushi TOP kvalita

 • Ekologická udržitelnost

  •Používáme pouze suroviny, které pochází ze znovu obnovitelných zdrojů a jsou certifikovány jako organické.

  •Celý dodavatelský řetězec je transparentní, všichni naši dodavatelé mají deklarované odborné znalosti od pěstování, zpracování, odborné analýzy oleje až po znalosti trhu.

 • Fushi oleje

  jsou mechanicky extrahované, za studena lisované z jader, semen nebo květů.

  •Lisování za studena je způsob mechanického extrahování, kde jediné vzniklé teplo, je teplo vzniklé třením.

  •Naše oleje jsou nerafinované, což znamená, že nepoužíváme žádný další čistící proces, který by olej zbavoval cenných látek.

 • Kvalitní balení

  •Za studena lisovaný, nerafinovaný olej je okamžitě uzavřen do tmavé skleněné láhve.

  •Žádné konzervační látky ani další přidané látky. Naše oleje jsou zachovány v co nejpřirozenějším možném stavu.

Certifikace

Naše výrobky jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a dle etických norem. Jsou schváleny několika organizacemi a akreditovanými orgány. Byli jsme oceněni společností Ethical Company Organisation pro náš závazek k lidem, zvířatům a životnímu prostředí. Několik našich výrobků je rovněž certifikováno společností Soil Association a EU certifikacemi za organické výrobky. V blízké době bychom rádi nechali certifikovat další výrobky. Soil Association licenční číslo: DA22368 a EU Organic Certified GB-ORG-05 EU / nespadá do EU zemědělství

ocenění Fushi

VEthical Award od Ethical company organisation

VHodnocení 98% Získali jsme ocenění Ethical Award od Ethical company organisation za plnění našich závazků k ochraně životního prostředí a zvířat.

Ocenění Fushi 2

V3 ‘R policy’

VSměrnice 3 R Znamená recyklaci v naší práci. Vytvořili jsme takzvanou „bezpapírovou kancelář“. Vypínáme všechna elektrická zařízení, která právě nepoužíváme. Máme úsporné žárovky. Třídíme veškerý odpad.

Fushi Vegetarian

VVegetarian friendly

VZ lásky ke zvířatům Všechny naše výrobky jsou vhodné pro vegetariány a více než 85% pro vegany.

Fushi ocenění 3

VBest Ethical Range

VNejlepší etické ohodnocení Získali jsme nejlepší hodnocení v Natural Beauty Awards 2012

Fushi Eco Friendly

Věříme na lásku k planetě, zodpovědnost za naše činy a přijmutí morálních hodnot, které se promítají do všeho co děláme.


Souhlasím

Tyto stránky používají cookies