Péče o vousy

Když jsem někde viděla vousatého chlapa, hned si říkám-hipster! Těžko říct, kde se tahle móda vzala, ale každopádně má styl. Plnovous z nevýrazného muže dokáže udělat pořádného fešáka. V nás ženách to zřejmě nějak vyvolává dojem pravého muže a mužnosti a proto se nám takto upravení muži tolik líbí.

Druhá stránka věci, je potřeba se o plnovous starat. Dokonalý střih a pravidelné mytí je nezbytností. Na co se zapomíná a dokáže s plnovousem zázraky je olejování. Přírodní oleje hydratují plnovous i pleť. Pomáhají k lepšímu růstu, krásnějším a jemnějším vousům, což jistě ocení i partnerka.

Přírodní oleje umí několik základních věcí.

  1. Hydratují pleť i plnovous.
  2. Zjemňují suché a škrábavé vousy.
  3. Vyživují pokožku, z níž vousy rostou.
  4. Pomáhají proti lupům ve vousech.
  5. Přináší přirození lesk a zdraví plnovousu.

Úžasný arganový olej

Arganový olej je plný antioxidantů, mastných kyselin a vitamínu A i E. Vmasírujte čistý arganový olej přímo do vousů. Olej proniká do hloubky a napravuje poničené folikuly, pomáhá zjemnit a vyživovat a dodá lesk.Výborně působí i na pokožku. Vyživuje, pomáhá proti stárnutí, výborně se hodí na ekzematickou i aknózní pleť.

Král-kokosový olej

Kokosový olej je král výživy. Hydratuje, dodává lesk a příjemnou kokosovou vůni. Podporuje růst a pomáhá proti lupům ve vousech. Kokosového oleje použijte malé množství, jinak budou vousy mastné.

Seznam se s kaméliovým olejem.

Kvalitní kaméliový olej pochází z květů kamélie japonské. Tento strom kvete i pod sněhem a síla tohoto oleje je v Asii tradičně jako vlasový kondicionér. Hluboce hydratuje, je velmi jemný a nemastný olej.

Práce pro jojobový olej

Jojobový olej je nejuniverzálnější olej. Obsahuje vitamíny A, D a E měď, zinek, jód a selen. Je velmi podobný lidskému mazu, který pokožka přirozeně vytváří. Vzhledem k této vlastnosti je velmi rychle absorbován do pokožky a ke kořínkům vousů. Olej pomáhá při akné a reguluje mastnotu. Tím udržuje pokožku v rovnováze a zdraví. Hydratuje.

Božská mandle

Hrubé vousy a suchá kůže? Mandlový olej je to pravé. Má mimořádné výhody pro pokožku stejně jako zvýšení lesku a zjemnění pro vaše vousy. Ocení ho hlavně ti, které vousy svědí a škrábou. Mandlový olej je drcený z mandlových jader a je bohatý na živiny, jako jsou mono mastné kyseliny a vitaminy E, A, D.