Bio arganový olej Fushi

Všechny chceme být krásné. Vlasy, nehty a pleť jsou nejčastěji ukazatelé našeho zdraví a psychické pohody. V dnešní uspěchané době, kdy má žena spoustu rolí (matka, milenka, výkonná v práci, sexy, zajišťující teplo domova atp.), občas zapomínáme, že pokud chceme jako závodní kůň běhat, musíme se nejprve o sebe jako o závodního koně starat. Už to není, jako když nám bylo 17 let, stačily 2 hodiny spánku a jídlo se neřešilo.

Co si ale vybrat v moři všech produktů? A mám za to dát ty peníze, nemám radši koupit něco dětem, nebo se spokojit s horší kvalitou?

Zkuste zabít 3 mouchy jednou ranou!

Arganový olej

Než se dovaří večeře, skočte do koupelny a vmasírujte si do vlasové pokožky arganový olej. Pak ho naneste po celé délce vlasů, spleťte do copu. Zabere to cca 10 minut. Masírování vlasové pokožky zlepšuje krevní oběh a tím i výživu vlasových kořínku. Zamezujete tak vypadávání vlasů. Před spánkem odličte pleť jako obvykle a místo krému naneste na obličej arganový olej. Kápněte si ho také na každý prst, skočte do postele a než usnete, promasírujte olej na každém nehtovém lůžku. Ráno si vlasy umyjte 2x vaším oblíbeným přírodním šamponem a upravte. Fushi arganový olej jde lehce vymýt a nezanechává vlasy mastné. Vaše vlasy budou zdravější a pleť hydratovaná, vyživená a hladší. Po pár opakování uvidíte výsledky i u nehtů. Budou krásnější, pevnější a hydratované.