Aromadifuzér ONA - eko-friendy difuzér béžový Zvětšit

Aromadifuzér ONA - eko-friendly difuzér béžový

Nové

Designový první eko friendly vzduchový (nebulizační) aroma difuzér. Aplikují se jen esenciální oleje-bez vody.
Výkonný difuzér rozptýlí aromatické molekuly bez zahřívání esenciálního oleje a tím uchová všechny jeho vlastnosti, využít ho proto můžete i v terapii.
Rychle provoní a pročistí místnosti až do velikosti 100 m2.

Rozměry: výška 20cm, průměr 10cm.

Doporučujeme: s čistící směsí pro difuzér.

Více informací

Tento produkt je dočasně vyprodaný.

2 290 Kč

s DPH

Doprava nad 2000 Kč zdarma!

Kvalitní péče o zákazníky!

Objednávky do 12h

expedujeme okamžitě!

Na Slovensko od nákupu 600,-Kč

poštovné pouze 90,-Kč.

Luxusní produkty

té nejvyšší kvality!

Chybí 2 000 Kč do dopravy zdarma.

Aromadifuzér ONA od Innobiz

Výkonný difuzér využívající rozprašovanou difúzi, která je považována za nejlepší řešení při využívání účinků éterických olejů jak z chemického tak terapeutického hlediska. Tato technika skutečně udržuje molekuly éterického oleje neporušené a maximalizuje tak jejich účinek a působení i na několi hodin.

Difuzér ONA by EKOBO je krásnou bytovou dekorací v minimalistickém duchu, která navíc dokáže rychle provonět a pročistit váš domov.

Pochází z dílny francouzsko-americké designérské dvojice Boo a Bruna Louisových. Design byl koncipován s ohledem k životnímu prostředí a v minimalistickém duchu. Difuzér je vyrobený z bambusových vláken zalitých v pryskyřici, dřeva a ručně foukaného skla.

Jak difuzér funguje?


Rozprašování (nebo-li nebulizace) je činnost rozprašování kapaliny v mikrokvapkách prostřednictvím rozprašovače. Čerpadlo posílá vzduch do skleněné nádoby. Tento vzduch promítá éterické oleje proti sklu. Skleněný rozprašovač pak vytvoří oblak mikrokapiček, které se rozptýlí po celé místnosti. Princip nebulizace je založen na Venturiho technice: v rozprašovací komoře rozprašuje vysokorychlostní vzduch éterické oleje uložené v základně skleněné nádoby v mikrokapkách. Lehčí mikrokapičky vycházejí ven do okolního vzduchu přes čepici, která větší kapky nepropustí. Ty se vrací zpět a klesají, aby se znovu rozstříkaly jako mikrokapičky. Každá skleněná nádoba je ručně foukaná, a proto je každý difuzér považována za jedinečný a originální kus.

Garantována záruka 5let.

Použití:

Složte difuzér dle návodu. Nalijte několik kapek éterických olejů (10-15 ) do skleněné baňky difuzéru.
Zapněte difuzér a upravte intenzitu difúze. Pro parfémování místnosti o velikosti 20m² postačuje difúze 15 až 20 minut.

Chcete-li difuzér vyčistit, vyprázdněte éterické oleje. Poté nalijte 1 polévkovou lžíci čističe na difuzéry a zapněte diffuzér po dobu 3 až 5 minut. Difuzor můžete čistit jednou nebo dvakrát měsíčně, v závislosti na tom, jak jej používáte a na kvalitě používaných éterických olejů.

V balení:

1 ručně foukaný skleněný rozprašovač, 1 víčko difuzoru, které se otáčí o 360 °, 1 základna ze dřeva a bambusových vláken, návod k použití.

O značce:

Francouzská firma Innobiz je evropským lídrem ve vývoji a výrobě difuzérů. Více jak 10 let se zabývá výzkumem v oblasti difúze esenciálních olejů. Jejich služeb a zkušeností využívají všichni významní výrobci v oblasti aromaterapie.

Veškeré difuzéry vyvíjí konstruktéři tak, aby byly co nejvíce v souladu s přírodou. Jsou konstruovány s čistými liniemi a z materiálů jako je sklo, keramika, dřevo a porcelán. V případě plastových difuzérů používají speciální plasty, které sami vyvinuli a které jsou ideální pro použití s esenciálními oleji.

Technické parametry aromadifuzér ONA od Innobiz

Atmosférický difuzér esenciálních olejů ze dřeva a foukaného skla.
Nastavitelná intenzita difúze.
Difuzér: výška = 205 mm, průměr = 100 mm
Napájení: síťové 100-240V 50/60Hz
Výrobce: Innobiz

Napiš recenzi

Aromadifuzér ONA - eko-friendly difuzér béžový

Aromadifuzér ONA - eko-friendly difuzér béžový

Souhlasím

Tyto stránky používají cookies