O nás Liviny

Na začátku bylo pozoruhodné přátelství. Stejné zájmy, hodnoty, láska k přírodě a odpovědnost k vlastnímu zdraví.

Díky vlastním zkušenostem, jak se naše tělo dokáže samo uzdravit, když mu dáváme zdravé jídlo a nezanášíme ho chemickými látkami, jsme se začali o stravu a její složení zajímat do hloubky. To nás postupně vedlo dál a zjistili jsme, že stejnou roli jako strava hraje i to, co si nanášíme na své tělo v podobě krémů, sprchových gelů, šampónů apod.

Díky zdravé přirozené stravě, změně naší kosmetiky a samozřejmě i lásky a radosti ze života, jsme se dokázali zbavit našich neduh. Natálie trpěla léta silnou migrénou, Denisa bojovala s extrémní únavou, Ivan nikdy necítil a díky změně stravy získal čich, Radek se dostal z problémů se zažíváním.

Každý z nás si našel ke zdraví svou vlastní cestu. Čím dál tím více si uvědomujeme, že jsme součástí přírody a tak bychom také ke svému tělu měli přistupovat. Nestačí se zaměřit na to, co jíme. Je zapotřebí si více uvědomovat, že výrobky, které obvykle dáváme našemu tělu v podobě kosmetiky, mají také velký význam pro naše zdraví. Kůže jako největší orgán našeho těla umožnuje vstřebávání a pronikání látek do našeho organismu. Až 60% toho, co na kůži naneseme, se vstřebává do našeho krevního oběhu.

Čím více jsme se do toho obrovského kolotoče dostávali, zjišťovali jsme, že přírodní a bio bývá často také pouze jen nálepka na obalu. Všude je nutné číst SLOŽENÍ !!! Obchody deklarující výrobky bez sulfátů, obsahují sulfáty, zdravé výživy s tyčinkami se ztuženým palmovým tukem, kopřivové šampony prakticky bez kopřivy atp. Proto jsme si přáli obchod, v jehož výrobky bychom měli 100% důvěru.

Tohle vše nás vedlo k tomu vytvořit Liviny.

“ Je jen na tobě, jakou cestu si zvolíš! ”

My jsme si zvolili víru v sílu a inteligenci přírody. Vyhledáváme pro Vás i pro sebe ty nejlepší produkty na trhu!


Souhlasím

Tyto stránky používají cookies